TÜDEVMED Webinar Serisi Tüm Hızı İle Devam Ediyor

TÜDEVMED Webinar Serisi tüm hızı ile devam ediyor. Serinin 5. webinarı "Gemide Huzurlu Hayat ve Kadın" konusunda düzenlendi.

TÜDEVMED'in Piri Reis Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencilerine yönelik webinar serisinin beşincisi olan "Gemide Huzurlu Hayat ve Kadın" semineri, 9 Ocak 2021 Cumartesi günü düzenlendi.

Katılımın yoğun olduğu etkinlikte TÜDEV 12.Dönem Güverte Bölümü mezunu, TÜDEVMED Yönetim Kurulu Üyesi, Uzakyol 1. Zabiti ve Yılmar Denizcilik Enspektörü Elif Derya Kısacık tarafından bir sunum yapıldı ve konuya ilişkin tecrübeler aktarıldı.

TÜDEVMED Genel Sekreteri Mehmet Avcı moderatörlüğünde düzenlenen seminerde Piri Reis Üniversitesi öğrencilerinden gelen tüm sorulara cevaplar verildi. Etkinlin tekrarını YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz.

TÜDEVMED Webinar Serisi etkinliklerinin altıncısı 16 Ocak 2021 Saat 15:00'de "Klaslama, Klas Kuruluşları ve Sörveyörlük Mesleği" konusunda düzenlenecek.

Etkinliklere ilişkin detaylar ve duyurularımıza anında ulaşabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar