Kaptan Arif FIRAT, TÜRDEF Başkan adaylığını açıkladı.

Türkiye Denizcilik Federasyonunun genel kurulu yaklaşırken adaylığını açıklayan Tüdevmed Onursal Başkanı Kpt. Arif FIRAT yaptığı açıklamada;

"Denizcilik camiamızın çatı kuruluşu olan ve mensubu olmaktan kıvanç duyduğumuz Türkiye Denizcilik Federasyonumuzun genel kurulu Cumartesi günü gerçekleşecektir. Federasyonun kurulmasında ve bu güne kadar yönetilmesinde emeği olan herkese derin şükranlarımı sunarım.

Camiamızın saygın ve dinamik dernekleri ile birlikte yeni dönemde yeni bir vizyon ile gelişen ve dönüşen dünyanın gerekliliklerini de göz önüne alarak devralacağımız bayrağı daha yükseğe taşımak için yönetime talip olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarım.

Camiamızın birbirinden kıymetli derneklerinin üyesi olduğu federasyonumuzun hakettiği noktaya ulaşmasının yolunun bir olmaktan geçtiğine inanıyorum. Bir olmak için hemhal olmak, karışmak gerekir. Bu anlamda yönetim kurulumuzu davetimize icabet eden büyük ya da küçük, az üyeli ya da çok üyeli, eski ya da yeni demeden tüm paydaşlarımızla birlikte geniş katılımlı ve temsiliyeti yüksek bir kadro ile oluşturacağımızı önemle vurgulamak isterim. Ve belirtmek isterim ki, kimsenin alternatifi olmak için değil, herkesin federasyonu olmak için talip olduk yönetime. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." dedi.

Yorumlar